مامیچ: استقلال از نقاط ضعف ما استفاده کرد، خدا را شکر که الدحیل مساوی کرد

سرمربی الهلال می گوید استقلال ایران از نقاط ضعف آن ها برای رسیدن به گل استفاده کرد.

مامیچ: استقلال از نقاط ضعف ما استفاده کرد، خدا را شکر که الدحیل مساوی کرد

به گزارش خبرنگاران، الهلال امشب (دوشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2 بر یک مقابل استقلال ایران مغلوب شد. زوران مامیچ، سرمربی الهلال در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: به استقلال بابت پیروزی تبریک می گویند. آن ها از نقاط ضعف ما استفاده کردند. ما مجبور هستیم که جنگنده تر و با امید بیش تری برای نمایش دادن داشته باشیم. این که بازی را ببازیم برای ما آسان نیست. ما مسائل زیادی از بابت مصدومیت داریم. خدا را شکر که بازی دیگر بین الدحیل و العین با تساوی 2 بر 2 به سرانجام رسید و ما هم چنان در رده نخست گروه C باقی ماندیم.

او اضافه کرد: ما در روزهای آینده برای دیدار داخلی باید به خوبی ریکاوری کنیم. برنامه ما بسیار فشرده است ولی ما باید کوشش کنیم و بهتر شویم.

سرمربی الهلال در پاسخ به این سوال که آیا فکر می نماید الهلال و استقلال می توانند از این گروه صعود نمایند؟ گفت: هنوز 50 درصد بازی ها باقی مانده است. بازی های سختی تا سرانجام بازی ها مانده است. ما باید کوشش کنیم و بهتر شویم. استقلال و الهلال باید به خودشان فکر نمایند. ما هنوز صدرنشین گروه مان هستیم و با توجه به این که لیگ داخلی را پیش رو داریم، روی لیگ تمرکز می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مامیچ: استقلال از نقاط ضعف ما استفاده کرد، خدا را شکر که الدحیل مساوی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مامیچ: استقلال از نقاط ضعف ما استفاده کرد، خدا را شکر که الدحیل مساوی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید