مهدی زبیدی: طرفداران فولاد حق دارند ناراحت باشند، نمی توانیم از خانه بیرون بیاییم

به گزارش وبلاگ مسیر من، مهدی زبیدی، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متأسفانه تا الان نتایج خوبی نگرفته ایم و طرفداران حق دارند ناراحت باشند.

مهدی زبیدی: طرفداران فولاد حق دارند ناراحت باشند، نمی توانیم از خانه بیرون بیاییم

مهدی زبیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مسیر من در مورد تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم، ولی متأسفانه بدشانس بودیم. ما دو بار توپ را به تیر دروازه حریف زدیم و چند موقعیت دیگر را هم از دست دادیم. حریف هم خوش شانس بود که گل نخورد و حتی تارتا (وینیسو سوارز تارتا) دروازه خالی را به بیرون زد. زیبایی فوتبال به همین است و ما در حالی که کاملاً مستحق برد بودیم به حق مان نرسیدیم.

وی ادامه داد: صندلی فولاد دوازدهمی جدول نیست و می دانیم که طرفداران چقدر ناراحت هستند. ما از آنها عذرخواهی و سکوت می کنیم، چون حرفی برای گفتن باقی نمی ماند. باید کوشش کنیم تا این وضعیت تغییر کند و امیدوارم دیگر بدشانس نباشیم. ما نمی توانیم بهانه بیاوریم که سرمربی مان تازه تغییر نموده است، چون ایلی استان قبلاً در فولاد بوده است و از تیم ما شناخت دارد.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: ایلی استان هم کوشش می نماید تا نتایج خوبی بگیریم. البته این را هم در نظر بگیرید که با پدیده و سپاهان در زمین حریف بازی کردیم و در بازی با ماشین سازی هم 10 نفره شدیم. متأسفانه در آن بازی هم خیلی بدشانس بودیم.

زبیدی در انتها گفت: ما خوب بازی می کنیم، ولی متأسفانه نتیجه نمی گیریم. فولاد باشگاهی است که امکانات بسیار خوبی دارد و نباید اینجای جدول باشیم. واقعاً از خانه نمی توانیم بیرون بیاییم. الان همه بازیکنان را مقصر می دانند و مدام می پرسند که چرا نتیجه نمی گیریم. امیدوارم که در هفته های بعدی شرایط تیم ما بهتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی زبیدی: طرفداران فولاد حق دارند ناراحت باشند، نمی توانیم از خانه بیرون بیاییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی زبیدی: طرفداران فولاد حق دارند ناراحت باشند، نمی توانیم از خانه بیرون بیاییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید